eesti keelesRussian (CIS)Svenska (Sverige)in Englishauf Deutschsuomeksi

Koolituskülalisele

Talveseminari eripakkumine detsember 2016 - märts 2017

Grupi suuris alates kümnest inimesest. Majutus kahestes mugavates tubades, lisavoodi võimalus. Majas 12 tuba. Kogu majas levib WiFi, saalis on interaktiivne lähikuvaprojektor, pabertahvel, hubasust lisab kamin.

Hind 69€/ inimene.

Pakume:

· Tervituskohv pirukaga

· Kahekäiguline lõunasöök, maitsevesi, majaleib

◊    Supp kohalikust kalast või küülikuleemesupp aedviljaga
◊    Jõhvikavaht kamaga või mustsõstra-pähklikook

· Kolmekäiguline õhtusöök, maitsevesi, majaleib

◊    Kõrvitsasalat juustuga või nuikapsa-sellerisalat seemnetega
◊    Loomaliha- või lambapada või tšatnimarinaadis ahjulõhe valiklisandiga
◊    Krõbeda kattega marjavormike Altmõisa jäätisega või brüleekreem
◊    võimalik tellida taimetoidud

· Rikkalik hommikusöök

Soovi korral lisaks kaks kohvipausi. Võimalus rentida sauna.

Võtke meiega ühendust info@altmõisa.ee . Märksõna „Talveseminari eripakkumine“

 


 

Konverents suures saalis

Paik maailma äärel – siin pole linnakiusatusi,  saad keskenduda koolitusele, tööalasele nõupidamisele või seminarile, konverentsile.

 

Oodatud on ka pikemaajalised laagrid.

 

Konverents suures saalis

Suur saal külalistemaja teisel korrusel mahutab kuni 60 inimest, sobib ka väiksemale seltskonnale. Töölaudade paigutust on võimalik seada vastavalt vajadusele. Tehnika (interaktiivne videoprojektor, paber-/ valge tahvel, TV ja DVD mängija, muusikakeskus,  WiFi) sisaldub saali kasutamise hinnas.

Koosolek

Saali raamatukogunurgast avaneb suurepärane vaade Topu lahele, õhtutundidel lisab õdusust kamin. Ruum on avar ja kõrge, õhurikas.

Vaade Topu lahele

Toit on meie maja kirg! Lõuna- ja õhtusöögid ning kohvi- ja teekõrvased suupisted saate meilt ette tellida. Ärge unustage küsida hooajapakkumisi, sest nendes sisalduvad  maitsvad toidu- üllatused on nautimist väärt!

Lõõgastus

Mõnusaks vahelduseks on minna jalgsi- või rattamatkale meist vaid 5 km kaugusel olevale mereäärsele matkarajale Kiideva- Puise vahel või teha tunnine jalutuskäik külalistemaja juurest algaval Lagleranna matkarajal.

Matsalu rannaniite ja roostikku vaatlema minnes võib kaasa tellida ka asjatundliku loodusgiidi. Paneme kaasa piknikukorvi või aitame korraldada suurepärase suitsusilgu söömise Puise ninal, paadisõidu 10 merehuvilist mahutavatel lappajatel. 3-4 tunnise meelelahutuse saab korraldada ka külalistemaja ümbruses: gepsides, fotojahti pidades või linnurallit tehes.

 

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , gruppidele soodustused!

Räätsamatk

Paik maailma äärel