eesti keelesRussian (CIS)Svenska (Sverige)in Englishauf Deutschsuomeksi

Majutus

Voodi sviidis

Altmõisa Külalistemaja valmis 2003. aastal. Selle ehitamisel lähtuti keskkonda ja inimese tervist säästvatest põhimõtetest: maja köetakse maaküttega, kasutatud on looduslikke ehitusmaterjale.

Hele tuba

Kahel korrusel asuvad kokku 11 tuba ja sviit. Kõik toad on avarad ja valgusküllased, metsa- või merevaatega. Igale toale annavad ainuomase ilme maalitud seinad. Kõikides tubades on WC ja dušš.  Wi-fi aitab maailmaga sidet hoida.

Tuba

 

Kahekohalisi tube on üheksa, igas toas on kaks eraldi voodit ja lisavoodiks lahtivõetav lai tugitool. Neli sellist tuba asuvad esimesel ja viis teisel korrusel.

Need on merevaatega Kõrkjate tuba, Samblaroheline tuba, Viiuldava tüdruku tuba, (Valgete puude tuba),Võilillede tuba, metsavaatega Punane tuba, Vanikute tuba, Kuldsete õunte tuba, Raudrohu tuba, Mereroheline tuba.

Teid ootavad laia voodiga romantilised Aadama ja Eeva tuba ja Väike hõbedaste kirsiõite sviit. Need toad sobivad imehästi nädalalõpu veetmiseks kahekesi.

Päikeseloojang merel, saatjaks Läänemaa avar taevas ja kadastik, on jälgitav meie Rooside sviidist.  Teisel korrusel asuv Rooside sviit on noorpaaride lemmiktuba. Sviidis on värvusefektiga suur vann ja eraldi duširuum, lai voodi ja kaks lahtivõetavat tugitooli ning garderoob.

 

Võililled

Kahes toas on üks lai voodi ja lisavoodiks lahtivõetav diivan – need toad sobivad ka peretubadeks.

Merevaatega tuba

Ruumikas juuniorsviit asub teisel korrusel, siit avaneb avar vaade merele. Sviidis on värvusefektidega vanniga vannituba ja eraldi duširuum, lai voodi ja kaks lahtivõetavat tugitooli ning garderoob.

Sviit

 

 

Kogu majas on kokku 39 voodikohta (9 kolmest ja 2 neljast tuba ja sviit neljale).

Pakume võimalust ööbida maja soklikorrusel, kuhu saab sisse seada „madratsilaagri“ (20 kohta kahes ruumis, WC ja dušš kõrvaloleva sauna ruumides).

 

 

Punane tuba

Paik maailma äärel