eesti keelesRussian (CIS)Svenska (Sverige)in Englishauf Deutschsuomeksi

Kaaslase või perega

Sviit

Omanäoline Läänemaa loodus, eraldatus ja avar silmapiir - kõik see tekitab tunde, nagu asuksid maailma äärel. Üksi või kahekesi, perega või väikese sõpruskonnaga leiad siin paiga, kus keegi ei sega.

kadakad talvel

Vanas õunaaias olevas savimajas on õdus istumispaik ja kuppelahi pitsa küpsetamiseks. Palaval suvepäeval kaitseb savimaja tõhusalt kuuma päikese eest ja on mõnus paik mõtete kogumiseks... Või toeta lihtsalt selg vastu õunapuud ja võta aega olemiseks.

Savimaja

Rännak mööda matkarada mere äärde päikeseloojanguni kosutab hinge ja avardab meeli. Pikemale jalgsi- või rattaretkele minnes avastad Matsalu Rahvuspargi võluvaid puis- ja rannaniitusid, läbi binoklisilma tabad vee- ja metsalinde. Pärast matkapäeva kulub ära lõõgastav saun.

Paneme teie jaoks saunatünnile tule alla. Kuumas vees saate vaadata tähistaevast nii suvel kui talvel. See on elamus!

Disc-golf on jõukohne ja põnev mäng lõõgastuseks seminaril või suvepäevadel.

Räätsamatk

Rõõmusta oma kaaslast romantilise õhtusöögiga. Hoolivalt ja armastusega valmistame valitud road just teile kahele ja serveerime küünlavalguses kamina ees. Vaikne muusika ja sviidi mugavused on just see, mida argielust väljapuhkamiseks vajad.

Suvel pakume romantilist õhtusööki õunapuuaias asuvas rustikaalses savimajas või terrassil maja ees. Vaade merele ja loojuvale päikesele, rohutirtsude siristamine augustikuus, langevad tähed, küünlalaternad õunapuul.

Romantiline õhtusöök

Paik maailma äärel