eesti keelesRussian (CIS)Svenska (Sverige)in Englishauf Deutschsuomeksi

Toitlustus

Söögisaal

 

Soojades toonides maalitud seintega söögitoas pakume tellimisel lõunat või õhtusööki. Siia mahub korraga lahedasti 22 inimest, lisalaudadega kuni 30.

Söögisaal avaneb hommikupäikesega terrassile, suvel saab sinna laua katta.

 

Söögisaal

Meie avaras kaasaegses köögis saab väiksem seltskond (kuni 10 inimest) istuda hubases ringis ümber laua ja jälgida meie koka Ilona toimetusi.

Köök

 

Romantilise laua kahele katame sviiti või õdusasse nurgakesse kamina ees.

 

Suvisel ajal pakume teistmoodi romantikat: õhtusöök päikeseloojangul parkaia savimajas või maja ees terrassil. Sobib kahekesi või väikese seltskonnaga nautimiseks.

Valige romantiliste pakkumiste hulgast.

 

Matkajaile anname kaasa piknikukorvid ja einekomplektid. Valmis roogasid on võimalik tellida ka väljapoole maja.

 

 

Soojade ilmade saabudes avame terrassikohviku, kus pakume kergemaid palasid, mulgiputru, majakooki, pannkooke Altmõisa maasikamoosiga, meie köögis valminud Altmõisa jäätist,  parimaid Altmõisa beseeküpsiseid, kohvi, karastusjooke ja suurepäraseid veine.

Tõhusamad lõunad tellige ette meie menüüst!

 

Hommiksöök on rikkalik. Rootsi lauast saate valida endale sobivat ja meelepärast päeva alguseks. Firmatoodanguks on kujunenud Altmõisa müsli, aitäh meie esimesele kokale Tiina Sootalule selle eest! Segame ise ka jogurti ja sageli lõhnab maja leivaküpsetamise järele, kuklitest – kookidest - küpsistest rääkimata.

 

Põnevust ja väljakutset kokale pakuvad nõgesed-naadid-murulauk ja teised toredad umbrohud. Milliseid pestosid neist saab teha! Nii palju kui võimalik, tuleb suvine tooraine meie oma kasvuhoonest – tomat, kurk, paprika, maitseroheline ja põnevad salatid, mille iga libleke vääristab pakutava. Lisaks oma õunad, pirnid, marjad.

Terve talve rõõmustavad meie külalisi nurmenukud oma aasalt, pärnaõied oma puult, saialilled oma peenralt, piparmündid oma mäe pealt ja oma õuna koortest tee.

 

Küsige hooajapakkumisi!

 

Kohvik

Paik maailma äärel