Telli peolaud koju

Viirus ei luba restoranis käia? Kui teil on perekeskis tähtpäevi või sünnipäevi, siis meilt saab ette tellida uhke peolaua!
Kättetoimetamine:
  • Kontaktivabalt Altmõisa ukse tagant
  • Transpordime Haapsalu piirkonda ja ka TALLINNASSE mõistliku tasu eest!
Personaalse pakkumise saamiseks kirjutage meile info@altmoisa.ee. Valikus nii klassikalisi kui ka moodsamaid ampse. Kümne valikuga laua hind umbes 17-19 € inimese kohta, olenevalt valikust.

Saara Tallinnast: "Peolaud oli üllatavalt mitmekülgne ja rikkalik. Leidus uusi põnevaid maitseid ning ka vanu häid klassikuid. Eriliseks lemmikuks kujunesid praetud ja marineeritud kohalik kala ning rebitud liha. Olime toiduga igati rahul ja perekond kiitis! Oh, tahaks kohe veel..."

Menüüd piilu siit:


Telli Juuretisega tehtud saia ja ja leiba

Altmõisast saab tellida Põgari pätsi ehk juuretisega tehtud saia ja Tuuro leiba ehk Läänemaale omast leiba.

Ingrid: "Sai oli imehea, meil juba otsas! Pole ka Tallinnas nii hea juuretisesaia saanud, niiet tuleme kindlasti jälle!"

Kättetoimetamine:
  • Saia saab iga teisipäev ja neljapäev alates kell 14 Haapsalu OTT talupoest turuplatsi kõrval. Kuna sai ostetakse kiiresti ära, on võimalik päts broneerida ning talupoest kätte saada.
  • Saia saab iga päev kontaktivabalt meie ukse tagant. Andke meile eelmisel päeval või samal hommikul teada, et saada värsket saia! 
  • Tuuro leiba saab ettetellimisel Altmõisast või talupoest teisipäeviti ja neljapäeviti. Kuna leib vajab kauem kerkimist, andke oma soovist teada eelmise päeva hommikul.
  • Tuuro leib püsib kaua värske ning seda on võimalik saata pakiautomaadiga üle Eesti.

Kopsaka pätsi hind on 5 €, Läänemaale omase Tuuro leiva hind 3 €.